Hedef

Hedef

Kategoriler

Tamamı kayın ağacından üretilmiş, Su bazlı SGS EN 71 belgeli boylar kullanılmıştır.

Erken Dönem Zeka Gelişimini Destekler

3-7 yaş arası çocuklar için uygundur.

İçerik: 5 adet ahşap Hedef Blok ve tablası, 15 adet ahşap geometrik şekil blokları ve tablası, oyun kartı

Oyun 1: Oyun içerik kartlarındaki sıraya göre geometrik şekiller penta blok tablasına yerleştirilir ve üzerlerine uygun “Penta Blokları” kapatılması istenir.

Oyun 2: Hedef Blokları rastgele tablasına yerleştirilir ve oluşan boşlukları uygun şekillerle doldurması istenir. Penta Blokların yerlerini değiştir ve yeni problemi çöz.

Oyun 3: Geometrik şekil blokları dökülerek tekrar yerlerine yerleştirilmesi istenerek psiko-motor becerisinin ve şekil zemin algısının gelişmesi sağlanır.

OYUN 4: Hedef Bloklar tablasına rastgele yerleştirilir ve tablanın en sağındaki ilk boşluğa geometrik şekil bloklarından uygun olanı seçilerek konulur. Dikkat edin en soldaki Penta Blok geometrik bolkun arkasına getirilerek kaydırılır benzer şekilde tren gibi Penta Blok tahtasını doldurun. Penta bloklarının yerini değiştirerek yeni bir oyun oluşturun.

Oyun 5: Geometrik şekil bloklarının renk ve sayıları ile hatırlama ve hafıza teknikleri uygulayarak bilişsel gelişimi eğlenerek destekleyebilirsiniz.

 

Çocuklara özel oyuncaklar arasında BEMİ marka oyun ve oyuncakları en uygun fiyatları ile Eğitici ve Öğretici Oyuncaklar kategorimizde bulabilirsiniz.  Bemi 1260 Hedef Hafıza Oyunu ürünü kampanyalı fiyatı ile satın almak için  Ahşap Oyuncaklar alt kategorisine bakabilirsiniz.

 

Ürün Adı: Bemi 1260 Hedef Hafıza Oyunu

Markası: BEMİ

Kategorisi: Eğitici ve Öğretici Oyuncaklar / Ahşap Oyuncaklar

 

Barkod Numarası: 8681049091260