Pritt Stick Yapıştırıcı 11 GR 25li

Pritt Stick Yapıştırıcı 11 GR 25li

Kategoriler

     

Pritt Stick Yapıştırıcı 11 GR 25li

Yaratıcılıkta sınır tanımayan büyük – küçük herkesin tercihi olan, köklü geçmişe sahip Pritt, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılarından beğeni topluyor.

Sınır Sizsiniz

  • Pritt yapıştırıcı stick; kağıt, karton, kumaş, keçe ve fotoğraf gibi ürünlerin kolaylıkla yapıştırılmasına yardımcı oluyor. Sağlığa önem veren yapısıyla hem çocukların hem de büyüklerin güvenle kullanmasına olanak tanıyor.
  • Pritt yapıştırıcı stick, sizlere okulda, evde, ofiste etkin yapıştırma çözümleri sunuyor. Az miktarda kullanım sağlayarak güçlü yapışma özelliği sunduğundan dolayı ekonomik açıdan da kullanıcılarını mutlu ediyor.

Pritt Yapıştırıcı Stick ile Konforlu ve Güvenli Kullanım

Pritt yapıştırıcı stick, hem sağlığınıza verdiği önemle hem de sunduğu özellikleriyle yapıştırıcılar arasındaki farkını hissetmenize olanak tanıyor.

*  Karton, kağıt, keçe ve kumaş yapıştırmasında uzman nitelik taşıyor.

* %90 dönüşebilir materyal içeriği bulunuyor.

* 20°C’ de yıkanabilir özelliğiyle temiz kullanım olanağı sağlıyor.

* Solvent içermiyor.

* Topraklanmadan, pürüzsüz kullanım imkanı sunuyor.

* Çocukların kullanımı için uygun özellikler taşıyor.

Temiz Kullanımlı Yapıştırıcı

Pritt stick yapıştırıcı, sahip olduğu özellikleriyle büyük- küçük herkesin beğenisini toplayan bir ürün olmasının yanında temiz kullanım olanağı sunmasıyla da fark yaratıyor. Kullanım sırasında pratiklik sunan ve tutuşu kolaylaştıran dış kabı, tercihe göre ayarlanabilir özellik sunan asansörlü yapısı kullanım kolaylığı sağlarken ürünü, eliniz ve çevreniz kirlenmeden kullanmanıza da yardımcı oluyor.

Pritt yapıştırıcı stick ile çocuklar, yaratıcı çalışmalarını güvenle tasarlayabiliyor. Kullanım sırasında dış kabı kirlense bile yıkanabilir özelliği sayesinde her kullanım sonrasında temizlenerek uzun ömürlü kullanımı için olanak sağlıyor.

Barkod

4015000090865